Státie v kolónach, hľadanie parkovacieho miesta, čakanie na meškajúci autobus? Zabudni! Vysadni od 1. septembra do 31. októbra do sedadla bicykla a spoznaj svet praktickej, ekologickej a zdraviu prospešnej dopravy! Ušetríš tým svoje nervy, poriadne sa cestou do práce či školy ponaťahuješ a zároveň spravíš niečo pozitívne pre svoje telo aj mesto. A naviac môžeš za túto pozitívnu zmenu získať aj zaujímavé ceny od Red Bullu!

Red Bull v spolupráci s kampaňou Do práce na bicykli ti prinášajú výzvu, ktorej cieľom je dosiahnutie 500 000 najazdených kilometrov na bicykli, kolobežke, kolieskových korčuliach či "skejte". Eviduj si svoje každodenné jazdy týmito dopravnými prostriedkami vo svojom súťažnom konte alebo mobilnou aplikáciou a prispej svojimi kilometrami k celoslovenskému cieľu - dosiahnutiu pol milióna odjazdených kilometrov!

Ako sa výzvy zúčastniť?

1. Klikni a vyplň registračný formulár

2. Obdržíš prihlasovacie údaje do súťažného konta na zadaný e-mail

3. V konte si zvolíš formu zadania odjazdených kilometrov a zapíšeš si jazdy, ktoré si absolvoval, prípadne na zaznamenanie trasy použiješ aplikáciu (hľadaj v obchodoch pod názvom DPNB)

Si tohtoročný súťažiaci v kampani Do práce na bicykli? Do výzvy 500 000 kilometrov sa zapojíš aj bez potreby registrácie! Použi pri prihlasovaní svoje súťažné prihlasovacie údaje z kampane DPNB, zaklikni súhlas s podmienkami GDPR a si v konte, ktoré už veľmi dobre poznáš. ;)

Viac info o pravidlách súťaže získaš v Štatúte výzvy a v Často kladených otázkach.